FAQ

Problémy s připojením

 1. Zaregistroval jsem se, ale nemůžu se přihlásit do hry

  1. Zaregistroval jsi se na web a ne do hry. Registraci do hry najdeš tady: https://l2.kamael.cz/registrace/?action=create
  2. Nemáš potvrzenou registraci. Po registraci Ti musí přijít email s odkazem k potvrzení platnosti účtu. pokud Ti nepřišel, kontaktuj admina na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 2.  Nechce mi naskočit stránka s registrací, vidím chybovou stránku

  1. Zřejmě jsi dostal v minulosti IP ban, kontaktuj admina na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  2. Zřejmě jsi zkoušel hackovat registrační web a dostal jsi autoban, kontaktuj admina na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 3.  Nefunguje mi updater, zasekne se na místě a nestahuje

  1. Vypni updater a ve složce s hrou, kde máš náš updater si smaž tyto soubory: critical.list a update.version. Zapni updater a nic nemačkej, updater si vše stáhne sám.
  2. V případě, že se Ti nestáhne vůbec nic, můžeš mít IP ban, nebo autoban. Kontaktuj admina na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 4. Nemůžu se přihlásit, hra mi píše, že už přihlášený jsem a odpojí mě

  1. Zůstal jsi dlouho ve výběru postav. Server to bere jako pokus o útok a zablokuje účet až do dalšího restartu. Restart je každý den v 6:00 hod.
  2. Někdo, komu jsi dal účet se přihlašuje ve stejnou dobu, jako ty.
 5. Nemůžu se přihlásit, hra mi píše, že mám blokovaný účet

  1. Zřejmě jsi porušil pravidla serveru a dostal jsi ban. Pro více informací kontaktuj admina na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  2. Nemáš náš systém přes updater, nepřipojuješ se k našemu serveru.
 6. Po update hry a spuštění mi hra spadne a zobrazí se mi chybové okno s hlášením

  1. Nahrál jsi updater jinam, než do složky se hrou. Postupuj podle návodu, který najdeš zde: https://kamael.cz/2014-01-26-17-50-57/jak-se-pripojit
  2. Nemáš v pořádku všechny soubory hry. Zkus hru znovu přeinstalovat a spustit náš updater.
  3. Máš jinou verzi hry, která na našem serveru nebude s našim updaterem fungovat. Stáhni si verzi High Five, kterou najdeš zde: https://kamael.cz/2014-01-26-17-50-57/jak-se-pripojit
 7.  Hra mi píše chybu AGP a nechce se mi spustit

  1. Máš zřejmě notebook s integrovanou grafickou kartou. Bez externí grafiky, nebo silnější integrované Ti to nepůjde.
  2. Otevři nabídku Start, klikni na spustit a napiš příkaz dxdiag a poté stiskni Enter. V záložce zobrazení bys měl mít vše v pořádku. Pokud ne, přeinstaluj Directx, najdeš ho na stahuj.cz nebo slunecnice.cz

Problémy se hrou

 1. Spadl mi ve hře level postavy na 1

  1. Odhlaš postavu a napiš adminovi nick postavy a datuma čas, kdy se Ti to stalo. Postava Ti bude obnovena ze zálohy databáze i se skilly.
 2. Zasekl jsem se v transformaci ptáka a nejde to zrušit

  1. Napiš příkaz .port do chatu, transformace se Ti zruší

 

Donate

 1.  Jak můžu poslat donate?

  1. Zaregistruj se na web a po přihlášení na web se Ti nahoře v menu zobrazí další položka Donate. Tam najdeš veškeré informace.
 2. Poslal jsem donate a nic mi nepřišlo

  1. Pokud je to v pracovní týden 2 a více dnů, co Ti donate nepřišlo, napiš na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do zprávy napiš var. symbol postavy, kdy jsi donate poslal a kolik.
  2. Pokud jsi poslal donate v pátek, vyčkej do pondělí, banky přes víkend nefungují
  3. Je možné, že jsi nenapsal var. symbol postavy, pokračuj krokem 1
 3. Napsal jsem špatný var. symbol, ale chci to na jinou postavu

  1. Napiš adminovi na email a do zprávy napiš variabilní symbol, který jsi napsal a var. symbol, na který to chceš změnit.
Jste zde: Home FAQ